‘Piloti’ tregon mesazhin ‘b*mbë’ nga Bora per Donaldin qe nuk e dergoi dot edhe pse i dhane 5 mije euro

Piloti që shpesh herë ka surpizuar banorët e “Big Brother Vip” me parashutë, i ftuar ditën e sotme në një emision televiziv ka treguar një situatë ku i kanë ofruar 5 mijë euro vetëm për një mesazh dedikuar Donaldit.

Sipas tij, mesazhi duhet të përmbante fotografinë e Bora Zemanit dhe varësen që Donaldi i dhuroi kësaj të fundit para se aktori të “dashurohej” me Triksën.

Por, sipas Xhajës ai e ka konsideruar këtë mesazh të papërshtatshëm dhe ka refuzuar.

“Deri dje banorët ishin të lumtur se i shkonte një parashutë që u çonte mesazhe të bukura, por jo tani sepse nga fansat mund të marrin mesazhe jo të mira. Mua më kanë ofruar 5 mijë euro për të futur një mesazh. Një biznesmen nga Saranda më tha:

Më bëj një baner të madh me fotografinë e Borës dhe varësen e Donaldit. I thash nuk e bëjë dhe nusja që i bëritiste “jepi lekë, sa më shumë lekë”. Më kanë ofruar 5 mijë euro. I thash që nuk është punë lekësh.”-tha parashutisti.

Historia e trishtë e këngëtarit Gëzim Nika: Gjyshin ma pushkatuan serbët, gjyshen ma internuan. Ruajta fshehurazi eshtrat e djalit që vdiq

Këngëtari Gëzim Nika ka treguar historinë e dhimbshme të internimit të familjes. I ftuar në emisionin “S’e luan topi”, ai thotë se gjyshin ia...

Çmendet Megi Pojani, puthet në buzë në mes të emisionit me balerinën …

Megi Pojani njihet si një prej femrave më të bukura dhe më pr ov okuese shqiptare, prej javësh ajo është bërë pjesë e spektaklit...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Dritat më të mahnitshme të Krishtlindjeve nëpër botë

Në Krishtlindje, qytetet ndriçojnë, kopshtet publike janë të ngjyrosura...