Kur do të mbahet protesta e radhës? Flet Sali Berisha, ja çfarë po përgatitet…

Ish-kryeministri Sali Berisha tha se protestë do të ketë dhe do të vendoset shumë shpejt për datën që do të mbahet.

“Po përgatitet, do njoftohet së shpejti. Krahas këtij aktiviteti, PD parashikon një diversitet sepse nuk është protesta është qëllim në vetvete për ta çliruar nga bandat dhe pengu i Edi Ramës.

PD ka detyra të rëndësishme. Jo në kafe në bare, po i studiojmë të gjithë. Selia është e patjetërsushme. Protesta e radhës do të jetë paqësore”, u shpreh Berisha për Euro News Albania.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img