“Drejt paqes vendimtare me doktorin”/ Gazetari e ‘thumboi’ publikisht për Berishën, reagon Hoxha dhe i ‘mbyll gojën’ me përgjigjen

Mbrëmjen e djeshme gazetari Artan Hoxha ka qenë i ftuar në Opinion për tëe folur mbi protestën e thirrur nga Sali Berisha.

Në momentin që Hoxha po zbërthente ngjarjen, Klodiana Lala ka bërë një postim në rrjetet sociale ku shkruan: “Artan Hoxha: Turp tju vije ku e katandiset opoziten, duke rrahur njeri tjetrin! Debat ne Opinion!”

Ky postim ka marrë disa komente, ku mes tyre gazetari Taulant Koplikaj shkruan: “Drejt paqes vendimtare me doktorin. Une do jem aty ate dite”

Ky koment ka marrë menjëherë reagimin e Hoxhës, i cili i shkruan: “Taulant Koplikaj kur them une qe ti je akoma ne Milano, ty nuk te mbushet mendja…

Marshalli dhe une takohemi aq sa takohet Tamara me Harkun e Berdices”.

TE TJERA

spot_img