Artan Hoxha publikon foton: Nga ky vend do nxirrej Basha nga zyra, me urë të sajuar

Gazetari Artan Hoxha ka zbuluar një foto të objektit ku ishte planifikuar evakuimi i Lulzim Bashës nga zyra e Partisë Demokratike.

Gjatë intervistës në “Opinion”, Hoxha tha se me një urë të sajuar Basha do të dilte nga zyra e tij dhe do të kalonte në një zonë të sigurt sic ishte Kuvendi ku ndodheshin dhjetëra forca policie.

Artan Hoxha: “Me një urë të sajuar po themi. Nga ky vend do të nxirrej kryetari i Partisë Demokratike nga zyra dhe do të kalohej në Kuvend. Sepse Kuvendi është më afër aty pranë dhe i sigurt gjithashtu po themi. Në dy momente është nisur për ta bërë, por nuk e bëri. Kishte garanci që do të ndërhynte policia”.

Shqiptarja përlot me rrëfimin/ Burri më ka nxjerrë të fle pa rroba në rrugë, doja të hidhesha nga ura në Greqi

Në puntatën emsionit “Shqipëria Live” u trajtua historia e një 39-vjeçareje të quajtur Elvina Gjoka, e cila kishte përjetuar një dh unë çnjerëzore nga...

Ka qenë i lidhur më parë me Olta Gixharin? Mikja e Xhonatanit tregon të vërtetën

Që në momentin që Xhonatan u bë pjesë e shtëpisë së Big Brother Vip, në rrjet filluan të qarkullonin thashethemet se mes tij dhe...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Weee s’kanë fund çudirat! Banorja e BBV lan flokët në lavamanin e kuzhinës (video)

Banorja e “Big Brother VIP Kosova”, Mbresa gjatë mbrëmjes...

“Shqiptarët janë spiuna, më futën në burg”, rrëfehet këngëtari Ermal Fejzullahu

Këngëtari Ermal Fejzullahu dhe moderatori Labi kanë treguar ekperiencën...