Antonela kthehet nga Dubai dhe “heq” dorë nga… (Foto)

Antonela ka befasuar fansat. Ish konkurrentja e Për’puthen njëherish dhe ish banorja e BBV ka habitur me ndryshimin e saj të fundit.

Ajo ka përmyllur dje pushimet luksoze në Dubai të cilat nuk e zbuloi se me kë i shijoi. Me t’u kthyer në Tiranë ajo ka përfunduar në një sallon bukurie për ta bërë ndryshimin drastik.

Ajo tanimë nuk është më bionde pasi që ka mbyllur ngjyrën e flokëve plus dhe i ka drejtuar. Kujtojmë se Antonela nuk qëndroi dhe gjatë në BBV pasi që shihej si një konkurrente mjaft provokuese ndaj të tjerëve.

Gjatë aventurës së saj në ‘BBV’, ajo bëri një deklaratë të fortë se nuk ka shkuar aty për çmimin e madh, pasi i ka kollaj 100 mijë euro.

Pas daljes nga “BBV”, Antonela poston shpesh foto nga vende dhe me gjëra luksoze si për t’u mbushur mendjen njerëzve dhe konkurrentëve të shtëpisë së ‘BBV’, që ajo nuk e ka problem anën monetare.

Në një debat e sipër me Monikën, ajo i tha që i shkeli këpucët që i kishte blerë 800 euro, gjë për të cilën u ironizua shumë nga abnorët e tjerë dhe u përdor për meme në rrjtet sociale.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME