HYRJELAJMESHOWBIZAntigona Ramosaj shkon në Top Channel dhe bën namin, zihet edhe me...

Antigona Ramosaj shkon në Top Channel dhe bën namin, zihet edhe me Arbanën: Po më shkatërroni vajzën

Parashutat me daten 9 janar, dedikuar Donaldit nuk jane pritur aspak mire nga jashte. Ndonse Beatrix dhe Donald jane sqaruar.

Burime per Kryefjala.com tregojne se mamaja e Trixes, Antigona eshte konfliktuar me Arbana Osmanin dhe autoret e BB VIP. Ajo eshte shprehur me tone te larta se po i shkaterrojne vajzen me keto indiciet nga jashte.

Ka qene ky nje debat i ashper mes paleve, ku Antigona eshte shprehur se produksioni po e trajton shume keq Trixen.

Mamaja e këngëtares, Beatrix Ramosaj, Antigona Ramosaj, ka akuzuar produksionin se ka ndaluar një surprizë për çiftin Donald-Triksa.

Ajo ka postuar në Instastory një foto, ku shihet një parashutë për çiftin Donald dhe Beatrix, duke theksuar se kjo është parashuta e dytë që nuk lejohet të fluturojë mbi shtëpinë e “Big Brother VIP”.

“Ju duam fansat nga Suedia, Donald & Beatrix” , është shkruar në dedikim, ndërsa te Story thuhet se është parashuta e dytë që ndalohet për çiftin.

TE TJERA

spot_img