Skandal/ Meridiani publikon mesazhet dhe hedh akuzat e rënda për produksionin e ‘Big Brother VIP’

I eliminuari i fundit në shtëpinë e ‘Big Brother VIP’ është Meridiani.

Ai u largua nga shtëpia pas nominimit të bërë nga Donaldi, i cili kishte të drejtë të çonte në televotim tre banorë dhe bëri tre zgjedhje: Ilirin, Meridianin dhe veten.

Ky i fundit mbeti mjaft i pakënaqur, e përmes disa story-ve në llogarinë e tij në “Instagram”, hodhi në drejtim të produksionit akuza për mungesë transparence mbi votat e publikut.

Ai postoi disa screenshots të komenteve në faqen zyrtare të “Big Brother VIP” ku kërkohej largimi i Donaldit, si dhe mesazhe të ndjekësve të tij të cilët i dërguan prova të votave të tyre për të larguar Donaldin në numrin zyrtar të “Big Brother”.

TE TJERA

spot_img