Donaldi ha patatina, Beatrixa shkëmben puthje e përqafime me Arbërin

Çiftet e krijuara brenda shtëpisë së Big Brother Vip janë shpesh në vëmendjen e publikut me sjelljet e tyre brenda shtëpisë.

E teksa shpesh vëmendja është tek Beatrix Ramosaj dhe Donald Veshaj, një episod mes këngëtares dhe Dj Dagz ka tërhequr vëmendjen ditën e sotme.

Teksa Monika Lubonja debatonte me Ilir Shaqirin për një “shaka” mes tyre që nuk i kishte pëlqyer, Beatrix është parë e kapur dorë për dore me Dj Dagzin, ndërsa Donaldi ishte afër tyre.

Ata shihen duke biseduar dhe duken shumë afër me njëri-tjetrin. Beatrix madje e përqafon ndërsa Dj Dagz e puth në kokë dhe e ledhaton. Nga ana tjetër, Donaldi shihet duke ngrënë patatina i pashqetësuar.

Kujtojmë se sot moderatorja Bora Zemani ka festuar ditëlindjen e saj të 30-të. E në shtëpinë e BBV-së, Donaldit iu bë një befasi me një parashutë ku shkruhej, ‘9 janar’.

Pas kësaj ishte Donaldi që në një ambient vetëm ja shpjegoj Trixës kuptimin e kësaj date. Ishte habitëse reagimi i Trixës e cila shumë butësisht i shpjegoi Donaldit se e kupton situatën dhe se kjo gjë është shumë e bukur.

TE TJERA

spot_img