HYRJELAJMESHOWBIZ“Do t’i ndërrojmë burrat çdo muaj dhe do bëjmë qejf”, Beniada “tërbon”...

“Do t’i ndërrojmë burrat çdo muaj dhe do bëjmë qejf”, Beniada “tërbon” femrat shqiptare

Beniada Nishani ka marrë vëmendjen e opinionit publik për humorin çiltërsinë dhe dashurinë e pastër që ajo shfaq me banorët.

Ndryshe nga çfarë kemi ditur për Beniadë, nga hyrja në shtëpinë e ‘BBV’ të gjithë kemi parë një Beniada shumë ndryshe.

Me pozitivitetin dhe çiltërsinë e saj, tashmë ajo ka arritur që të fitojë zemrat e publikut. Ajo është banorja më e qeshur dhe më karizmatike brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Modelja nuk ka shkaktuar asnjëherë debat përkundrazi, ajo ka bërë gjithmonë për të qeshur të gjithë banorët brenda por edhe publikun jashtë me deklaratat e saj që nganjëherë edhe nuk i kupton.

E kështu ka ndodhur edhe mbrëmjen e djeshme. Teksa ishte ulur jashtë në oborr me disa prej banorëve të tjerë, Beniada në formë shakaje ka bërë një thirrje për rininë shqiptare.

Ajo ka kërkuar që vajzat shqiptare mos të martohen që 18 vjeç por ta shijojnë dhe jetojnë jetën e tyre si ta duan ato. “Këto femrat shqiptare kanë ik, kanë hapë liri, nuk duan t’ia dinë më. Burrë nane, do bëjmë çfarë duam ne.

Do t’i ndërrojnë burrat çdo muaj dhe do bëjmë qejf në Maldive e Dubai. Plasni nga inati ju! Jetojeni jetën si të doni dhe mos u martoni, mos u martoni që 18 vjeç. Jetoni jetën se kur të bëheni 30 vjeç me fëmijë s’do të ketë më”, është shprehur Beniada, ndërkohë banorët janë shkrirë së qeshuri me të ndërsa ajo bërtiste duke folur.

TE TJERA

spot_img