HYRJELAJMESHOWBIZÇfarë po ndodh në ‘Top Channel’? Largohen papritur në mes të sezonit...

Çfarë po ndodh në ‘Top Channel’? Largohen papritur në mes të sezonit televiziv 3 moderatoret e njohura

Një zhvillim i papritur njoftohet nga emisioni i njohur i Top Channel, ‘Goca dhe Gra’.

Mësohet se 3 moderatoret Tea Trifonin, Olesia Leçon dhe Krista Merkoçin do të largohen nga drejtimi i emisionit.

Sipas revistës ‘WHO’, vendin e tyre do ta zënë, Dalina Buzi, Rita Petro dhe Armina Mevlani.

Vetë personazhet e njohur nuk e kanë konfirmuar ende lajmin, ndërsa pritet që dalja e tyre e parë bashkë me Fatmën të jetë ditën e mërkurë në orën 21:00. Nuk dihet edhe përse u bë kjo lëvizje e papritur në mes të sezonit televiziv.

TE TJERA

spot_img