Adelina Ismajli nudo e mbuluar me çokollatë, Dalina Buzi flet për kopertinën më të komentuar

Në emisionin “Jo vetëm modë” në Tv Klan gazetarja e njohur Dalina Buzi ka rrëfyer përvojat e saj profesionale.

Ndër të tjera, ajo ka veçuar kopertinën e Adelina Ismajlit që ka qenë nudo e mbuluar me çokollatë dhe luleshtrylle.

Dalina Buzi: Ajo çfarë është diskutuar më shumë ka qenë kopertina e Adelina Ismajlit që ka qenë nudo me çokollatë dhe me luleshtrylle. Ajo ishte e mbuluar dhe ishte nudo. Mbaj mend që tregu i Kosovës e komentoi shumë dhe duke llogaritur që internet ishte shumë i kufizuar, vetëm dilnin lajme.

Për mua kopertinë që më ka pëlqyer shumë nga realizimi ka qenë Tuna. Ishte ekstravagante në realizim sepse kemi punuar shumë me grimin. E kthyem në një formë arti këtë “vejushën siçiliane”.

Shumë e diskutuar ka qenë Zajmina që për mua është një ndër shkrimet më të bukura që kam bërë për të dhe njerëzit nuk e kuptonin atë shkrimin, ngaqë kishin krijuar një lloj formati, përshkrimi për të. Unë i bëra njerëzit të kuptojnë se çdo lloj modeli ka vlerë në rast se ti do të dish si ta trajtosh atë./tvklan.al

Luizin e duan shqiptarët, por ja pse po merr vazhdimisht dènime nga ‘Big Brother’

Luizi dhe Olta kanë thyer rregullat e shtëpisë. Ata folën për nominimet, një rregull ky që ndalohet nga Vëllai i Madh, të diskutohet në...

Sabiani e Iliri u pajtuan live në emision: Ne jemi vëllezër por ajo që na largoi ishte…

Pas shumë aludimeve rreth miqësisë së tyre, Sabiani dhe Iliri i kanë dhënë fund të gjithë pikëpyetjeve të ngritura.   Sabiani i ka bërë një surprizë...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

VIDEO/ Puthje në buzë mes dy banoreve në Big Brother, ndizet rrjeti

Pas rikthimit në shtëpinë e Big Brother të Gresës,...

Dhëndri kapet mat në ditën e dasmës duke parë ndeshjen e skuadrës së preferuar

Kjo do të thotë të jesh besnik ndaj ekipit...

E do Amosin? Dea Mishel: E kuptova kur më puthi që ai s’më pëlqen…

Marrëdhënia e komplikuar mes Deas dhe Amosit ka konfuzuar...