E paskan trash muhabetin këto… Kerkuan marredhenie treshe? Monika merzitet me Ilirin dhe Tanin!

Mbremjen e djeshme ka ndodhur nje ngjarje e sikletshme ne BB VIP.

Iliri ne forme shakaje i ka thene Monikes per marredhenie treshe me lopen, pjese e diskutimit eshte bere edhe Tani. Duket se kjo gje ka merzitur Moniken e cila i ka kerkuar Tanit te mos perzihet dhe eshte shprehur qe Iliri te marr lopen e ta bej treshen me gruan e tij.

E pra nje situate e pakuptimte dhe teper e sikletshme!

Olta do të nxjerrë Luizin për thyerje kontrate, ajo insiston se i ka prekur… video

Oltës nuk i del ‘e keqja’ me Luizin. Ata të dy u përplαsën αshpër gjatë ditës së sotme, ku përdorën dhe fjalë të ulëta.   Duke...

Sherr mes policëve në vendin tonë, ata i drejtojnë pistoletat e shërbimit njëri-tjetrit

Një sherr mes punonjësve të policisë është shënuar mbrëmjen e djeshme në Tiranë, në zonën e ish-Bllokut.   Bëhet me dije se punonjësi i Forcave të...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Studentja shqiptare e mjekësisë merr pjesë në “Miss Connecticut USA”: Nëse ke vullnet i bën të gjitha

Emanuela Stakaj është studentja e shkencave të bio-mjekësisë që...

Ende ka mbetur kohë, por kush mendoni se e fiton ‘Big Brother’ Olta apo Luizi?

Varianti i parë është që fituesi i këtij edicioni...