E paskan trash muhabetin këto… Kerkuan marredhenie treshe? Monika merzitet me Ilirin dhe Tanin!

Mbremjen e djeshme ka ndodhur nje ngjarje e sikletshme ne BB VIP.

Iliri ne forme shakaje i ka thene Monikes per marredhenie treshe me lopen, pjese e diskutimit eshte bere edhe Tani. Duket se kjo gje ka merzitur Moniken e cila i ka kerkuar Tanit te mos perzihet dhe eshte shprehur qe Iliri te marr lopen e ta bej treshen me gruan e tij.

E pra nje situate e pakuptimte dhe teper e sikletshme!

TE TJERA

spot_img