Çim Peka: Basha dhe Bardhi më erdhën në zyrë për të më dhënë lekë, do ti çoj në gjykatë

Pas sulmeve të Gazment Bardhit, që deklaroi se Syri Tv financohet nga Berisha, ka reagur Çim Peka.

Ai ka thënë se televizioni nuk financohet nga Berisha dhe se do të padisë Bardhin.

Ai shtoi se Bardhi dhe Basha janë personat e vetëm që kanë vajtur në zyrën e tij, për të dhënë donacione, por janë larguar dhe kanë mashtruar…

“Dy njerëz më kanë ardhur në zyrë për donacione dhe kanë ikur pa dhënë gjë. Dy mashtrues.

Më kanë sjellë edhe 10 pllaka gipsi, një deputet i zotit Basha.

Kjo gjë zgjidhet me gjykatë”, tha ndër të tjera Peka.

TE TJERA

spot_img