Atdheu uron Borën me rastin e ditëlindjes? Ti nuk mundesh pa mu, unë nuk mundem pa ty (video)

Atdhe Xharavina është ish-konkurrenti i Përputhen, i cili gjithmonë di si të tërheq vëmendje. Ai pas mesnate ka hyrë ‘live’ në Instagram, derisa fansat kanë vërejtur një këngë, që aludohet të jetë dedikim.

Në një video që është bërë virale në Tik Tik, Atdheu shihet në makinë, teksa dëgjon këngën e Gold AG dhe Burakut, “Urime Ditëlindjen”.

Në mbishkrimin e videos ndërkohë shkruhet: “Kjo video vërteton se Atdheu dhe Bora kanë pasur lidhje. Tani po kuptoj Donaldin”.

Xharavina tutje ka incizuar vetëm pjesën ku urohet ditëlindja, teksa teksti thotë: Ti nuk mundesh pa mua, unë nuk mundem pa ty”.

Bora Zemani përndryshe sot feston ditëlindjen e saj të 30-të. Ajo dhe Atdheu janë përfolur vazhdimisht e vazhdimisht për një lidhje mes tyre, gjë që është hedhur poshtë nga të dy palët.

Por, herë pas herë Atdheu ka bërë disa postime që ngrenë mjaft dyshime, që i dedikohen Borës, edhe pse ai thotë që nuk janë gjasme për të.

https://vm.tiktok.com/ZM8oKPfQ7/

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME