“Villni vrer njerëz…”: Rudina Dembacaj di gjithmonë të marrë…

Në ka një gjë që Rudina Dembacaj e bën me shumë kënaqësi, është t’i lërë ndjekësit e saj të lirë, të lirë të shkruajnë çfarë të duan për të ndihmuar kështu veten e tyre.

 

Me një shkrim paksa provokues dhe me humorin që e karakterizon, Rudina i ka ftuar sërish ndjekësit të nxjerrin vrerin që kanë.

 

“Dhe e bukur edhe tradhtare, apo edhe rob zoti edhe vari lesht fare. Komentoni me 1 ose 2. #rudinadembacaj ( villni vrer njerëz) Ju dua!”, ka shkruar ajo.

 

Pa e “thartuar” mendjen hiç se ç’do shkruhet më poshtë, me sportivitet Rudina ka treguar se nuk influencohet në asnjë mënyrë nga komentet në rrjetet sociale dhe për këtë fakt është shumë rehat. /revistawho.com

 

 

TE TJERA

spot_img