“Villni vrer njerëz…”: Rudina Dembacaj di gjithmonë të marrë…

Në ka një gjë që Rudina Dembacaj e bën me shumë kënaqësi, është t’i lërë ndjekësit e saj të lirë, të lirë të shkruajnë çfarë të duan për të ndihmuar kështu veten e tyre.

 

Me një shkrim paksa provokues dhe me humorin që e karakterizon, Rudina i ka ftuar sërish ndjekësit të nxjerrin vrerin që kanë.

 

“Dhe e bukur edhe tradhtare, apo edhe rob zoti edhe vari lesht fare. Komentoni me 1 ose 2. #rudinadembacaj ( villni vrer njerëz) Ju dua!”, ka shkruar ajo.

 

Pa e “thartuar” mendjen hiç se ç’do shkruhet më poshtë, me sportivitet Rudina ka treguar se nuk influencohet në asnjë mënyrë nga komentet në rrjetet sociale dhe për këtë fakt është shumë rehat. /revistawho.com

 

 

E tregoi finalen e ‘Big Brother’ Arbana, por ja çfarë po ndodh jashtë për Luizin

Mesa duket konkurrenti i Big Brother Vip, Luiz Ejlli është “halli” më i madh i qytetarëve të vendit tonë.   Këtë e tregojnë pamjet më poshtë,...

Ilir Shaqiri flet për Luiz Ejllin: Ka qetësinë time dhe batutat e Donaldit dhe duhet ta f…

Ilir Shaqiri ishte i ftuar në emisionin “Më lër të flas”, me Donald dhe Romeo Veshaj, në episodin e parë të sezonit të dytë....

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Çfarë nënkuptojnë pikat e bardha në thonj: Sëmundjet dhe…

Ja cilat janë barnat që mund ta shkaktojnë problemin   Njollat...

E habitshme…/ Enkel Demi e thotë troç: Po më çajnë k…

Gazetari dhe shkrimtari i mirënjohur Enkel Demi, i ftuar...

Ilir Shaqiri flet për Luiz Ejllin: Ka qetësinë time dhe batutat e Donaldit dhe duhet ta f…

Ilir Shaqiri ishte i ftuar në emisionin “Më lër...