Rri e rri, Arbana e fut ndonjë ‘thumb’ për Luanën dhe rivalet e tjera (video)

Pak muaj më parë u përfol për një ‘luftë’ mes dy moderatoreve të Top Channel, për të marrë prezantimin e reality shoë-t Big Brother VIP

 

Moderatorja Arbana Osmani ka hedhur një tjetër ‘kunj’ në drejtim Luana Vjollcës, gjatë transmetimit live.

Arbana Osmani: Paska patur edhe në Shtëpinë e Big Brother, këto problemet e prezantuesve që janë jashtë. Unë që kam 20 vite në televizion këto biseda i kam dëgjuar pak si shumë shpesh në jetën reale dhe nuk dua ti dëgjoj dhe në Big Brother. Janë shumë për të qeshur”, u shpreh Arbana.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

VIDEO/ Puthje në buzë mes dy banoreve në Big Brother, ndizet rrjeti

Pas rikthimit në shtëpinë e Big Brother të Gresës,...

Dhëndri kapet mat në ditën e dasmës duke parë ndeshjen e skuadrës së preferuar

Kjo do të thotë të jesh besnik ndaj ekipit...

E do Amosin? Dea Mishel: E kuptova kur më puthi që ai s’më pëlqen…

Marrëdhënia e komplikuar mes Deas dhe Amosit ka konfuzuar...