Paloma ndalet nga policia, me celular në dorë dhe pa rrip! Forcat e Rendit bëjnë veprimin e paligjshëm me të

Para disa orësh e pamë gazetaren Rudiba Demneri, të njohur si Paloma, në live show e “Big Brother VIP” duke dhënë opinionet e saj mbi situatat.

 

Siç ndodh gati çdo javë, pas mbarimit të spektakleve ish-banorë të “Big Brother” qoftë nga ky edicion apo nga edicione të mëparshme hyjnë në Instagram Live për të komentuar mbi ngjarjet e ndodhura gjatë transmetimit.

Dje, Paloma hyri live me ish-banorin Ardit Çuni dhe me një nga fituesit e “Big Brother” Anaid Kalotin.

 

Teksa komentonin mbi ngjarjet e spektaklit, Paloma u ndalua nga policia. Ajo çfarë bie në sy është se policët nuk i tërheqin vërejtje as sepse i jep makinës duke përdorur celularin e duke qenë live në Instagram, por nuk i tërheqin vëmendje as për rripin.

 

Përkundrazi policët përshendesin Anaidin dhe Arditin, të cilët ndodheshin në live dhe i bëjnë komplimente Palomës. Përsa i përket orës policore, punonjësit e Top Channel apo të televizioneve të tjera kanë leje për të qarkulluar në çdo kohë.

 

Paloma mbrëmë gjatë spektaklit shprehu simpati për Einxhel dhe DJ DAGZ, duke thënë se mendon se do të dalë ky i fundit.Gjithashtu komplimentoi Meridianin si të drejtpërdrejtë, si edhe tha se kishte lexuar shumë komente që kërkonin daljen e Donaldit nga shtëpia.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

(Video) Del telefonata e plotë e Oltës me të shoqin, momenti kur i tha s’ke punë me Luizin

Banorët e Big Brother kanë patur sot mundësinë të...

Edhe Vis Pupa merr telefonatën nga e shoqja: Kupën dua ta çosh në Shkodër

Të martën e kaluar, Arbana Osmani i lajmëroi banorët...

‘A të them me kë jam unë’? Bashkëshortja habit Elvis Pupën?

Elvis Pupa ka zhvillaur ditën e sotmë një bisedë...