Na bëri krenar, njihuni me snajperistin shqiptar që shërbeu në Shtëpinë e Bardhë për 30 vite

Për 30 vite mes snajperistëve të Shtëpisë së Bardhë, misioni i të cilëve është mbrojtja e presidentëve të SHBA,

 

bën pjesë edhe një snajperisti shqiptar. Lajmi është bërë me dije nga Prokurori shqiptaro-amerikani Gjon Juncaj, i cili ka publikuar një foto të tij, me bluzën me flamurin shqiptar mbi taracën në Shtëpinë e Bardhë.

 

Juncaj ka publikuar foton e tij për të uruar daljen në pension të snajperit shqiptar pas 30 viteve shërbim.

 

“Nga tarraca e Shtëpisë së Bardhë në vende në mbarë botën, për më shumë se 30 vjet ai mbrojti presidentët e Shteteve të Bashkuara. Një duartrokitje për ty vëlla. Jem shumë krenar me ty!”, shkruan Gjon Juncaj në postimin e tij.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

VIDEO/ Puthje në buzë mes dy banoreve në Big Brother, ndizet rrjeti

Pas rikthimit në shtëpinë e Big Brother të Gresës,...

Dhëndri kapet mat në ditën e dasmës duke parë ndeshjen e skuadrës së preferuar

Kjo do të thotë të jesh besnik ndaj ekipit...

E do Amosin? Dea Mishel: E kuptova kur më puthi që ai s’më pëlqen…

Marrëdhënia e komplikuar mes Deas dhe Amosit ka konfuzuar...