Më ka bërë përshtypje që në BBV laheshin të gjithë me brekë, njeriu duhet të lahet siç e ka falur Zoti

Në një rrëfim si kurrë më parë, Valon Shehu ka zbuluar detaje nga jeta e tij private.

 

Për herë të parë, ai ka thënë për moderatoren Ester Bylyku se gjatë jetës ka tradhtuar dy herë gjatë jetës, dhe të dyja herët e kanë kapur.

 

Gjatë intervistës në emisionin ‘Glamour Zone’ në Rtv Ora, Valoni kujtoi njërën nga historitë duke thënë:

 

“Ajo i zbuloi të gjitha sepse kisha lënë laptopin në shtëpi. Kishte çdo gjë me fakte. Më erdhi turp dhe i thashë që do të largohesha nga shtëpia.

 

Ajo më tha jo, sepse dëshironte të qëndronim natën e fundit bashkë. Në momentin që ajo vuri kokën në gjoksin tim, më beso, më dilnin lot nga turpi”.

 

Ester Bylyku: Ka rastisur që ty të kanë parë, vajzat pa rroga duke u larë. Cila ka reaguar pak më tepër, qoftë për mir, qoftë për keq?

 

Valon Shehu: Nuk besoj se ndonjëra ka reaguar keq. Mua më ka bërë përshtypje fakti që atje laheshin të gjithë me brekë, njeriu duhet të lahet siç e ka falur Zoti (qesh).

 

Ajo pjesë e xhamit ishte e akullt dhe nuk dukej gjë, por vajzat kur kalonin zgjateshin të më shikonin pa gjë në trup. Mbase ngaqë kanë qëndruar për disa muaj atje brenda dhe kishin ep… (qesh).

TE TJERA

spot_img