HYRJELAJMEPOLITIKËMbërriti në selinë e PD, Lulzim Basha lëshon batutën EPIKE: Më vonë...

Mbërriti në selinë e PD, Lulzim Basha lëshon batutën EPIKE: Më vonë do kërcejmë… (VIDEO)

Kryetari i PD-së Lulzim Basha, ka shkuar në selinë blu sot orës 08:15.

Pasi ka përshëndetur përzemërsisht gazetarin Osman Stafa, lideri demokrat nuk i ka kursyer batutat, duke shtuar se këngën e Osman Takës do e kërcejnë më vonë.

“Mirëmëngjesi, qenke zgjuar herët shumë. Bravo të qoftë. Ndryshe nga vallja e Osman Takës. Do e kërcejmë më vone atë, pa merak”, i tha Basha gazetarit Stafa.

Dita e sotme, do të jetë me angazhime për kryetarin Basha, i cili ka thirrur një mbledhje të Kolegjit të Kryetarëve të Partisë Demokratike për të diskutuar mbi kalendarin dhe masat për organizimin e partisë.

Ndërkohë në seli është njoftuar një protestë në orën 12:00 të thirrur nga ish-kryeministri Berisha.

Video:

TE TJERA

spot_img