Kjo është studentja shqiptare që humbi jetën mbrëmë në aks identin e frikshëm te tuneli i Kalimashit (video)

Edjona Sala, studente shqiptare në Itali ka humbur jetën mbrëmjen e djeshme në tunelin e Kalimashit, si pasojë e një aksidenti ku u përfshi mjeti në të cilin ajo ndodhej dhe një tjetër.

E reja ishte pasagjere dhe ka ndërruar jetë nga përplasja e fortë. Gazeta Shqip ka siguruar foton e të resë, e cila mbylli sytë përgjithmonë mbrëmjen e djeshme.

Mjeti me targë shqiptare AB 214 EP, me drejtues Gjino Malci nga Shkopeti, ka goditur nga mbrapa mjetin me targa italiane FB 282 FN, ku udhëtonin shqiptari nga Kosova, Bexhet Zeneli, me vëllain dhe kunatën.

Për pasojë ka ndërruar jetë pasagjerja Edjona Sala, e cila gjendej në mjetin që drejtohej nga Malçi, ndërsa ky i fundit së bashku me Mariglen Gjokën dhe Sandra Begën kanë mbetur të plagosur dhe po marrin mjekimin në spital.

Euronews Albania ka publikuar videon e aksidentit tragjik, ku shihet si makinat me shpejtësi përplasen me njëra tjetrën.

https://www.cdnimpuls.com/video/b6c589907e3897655f4428429162b441.mp4

Sabiani i ashpër me Keisin, thyen rregullat gjatë telefonatës, produksioni i bën të papriturën

Sot banorët kanë folur me familjarët siç edhe ju premtua natën e së martës pas tragjedisë ku mbeti i vrarë roja i TCH.   Keisi është...

Do qëndrojnë më shumë seç duhet/ Ja se çfarë po ndodh në shtëpinë e ‘Big Brother’

Big Brother Vip Albania 2 është shndërruar në spektaklin më të ndjekur nga publiku i cili është apasionuar pas jetes që bëjnë banorët brenda...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

(Video) Del telefonata e plotë e Oltës me të shoqin, momenti kur i tha s’ke punë me Luizin

Banorët e Big Brother kanë patur sot mundësinë të...

Edhe Vis Pupa merr telefonatën nga e shoqja: Kupën dua ta çosh në Shkodër

Të martën e kaluar, Arbana Osmani i lajmëroi banorët...

‘A të them me kë jam unë’? Bashkëshortja habit Elvis Pupën?

Elvis Pupa ka zhvillaur ditën e sotmë një bisedë...