Beniada “harron” serish qe filmohet me kamera dhe fut duart në…

Beniada është banorja më e dashur brenda shtëpisë së famshme.

Ajo shumë shpesh është bërë kryefjala e medieve rozë.

Së fundmi, në rrjet u bë virale një foto e saj teksa shihet duke vendosur duart tek pjesa intime.

Kjo nuk është hera e parë që Beniada harron që është e rrethuar me kamera.

TE TJERA

spot_img