Arbana për luftën mes prezantuesve: “Kam 20 vjet që i dëgjoj këto biseda nëpër Top Channel”

Realizimi i programacionit të Top Channel brenda shtëpisë së Big Brother Vip në kuadrin e një lojë ka sjellë shumë diskutime mes banorëve. Ata kanë diskutuar se cili prej tyre të realizojë emisionet e ndryshme.

Mes të qeshurash, kur diskutimet kanë vazhduar edhe live në primë, Arbana ka thënë se këto biseda e kanë shoqëruar në 20 vite në televizion dhe se nuk do donte t’i dëgjonte edhe në shtëpinë e Big Brother.

Moderatorja ka sqaruar se këto hatërmbetje janë edhe në të vërtetë duke shtuar se nuk dëshiron t’i dëgjojë më shumë./revistawho.com

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

‘Pse moj zonja injorante’! Sindi e ‘Për’puthen’ i kthehet rëndë ndjekëses

Ajo mori vëmendje te “Për’puthen” dhe u komentua shumë...

Kush valle? Rovena Stefa publikon pamje me prindërit nga vila që ka blerë në Kosovë

Këngëtarja Rovena Stefa, kohët e fundit i ka befasuar...

(Foto) Lori Hoxha tregon pamjet se si duket shtëpia e ‘Big Brother Vip’, ja kur nis

Teksa të gjithë presin që të fillojë “Big Brother...