Ndjekësi pyet Fjolla Morinën se ku e ka burrin por ky i fundit…

Fjolla Morina postoi së fundmi në llogarinë e saj në Instagram disa foto ku u shfaq shumë joshëse e veshur me një fustan ‘latex’ të zi që vinte në pah të gjitha hiret e saj.

Postimi u shoqërua me një përshkrim po aq pikant sa fotot. Ajo shkroi, “Ka i keni burrat sonte loçka?”

Një nga komentuesit vazhdoi batutën e saj duke i shkruar këngëtares, “Ku e ke Fisnikun, loqk?”, duke dashur t’i vëjë në dukje krizën në marrëdhënie ende të paqartë që ka me partnerin e saj, Fisnik Syla.

Ndërkohë ky i fundi ka reaguar me një replikë në këtë koment. “Ktu hala tu u kull”-ka shkruar biznesmeni.

Kështu ai ka treguar se raportet mes tyre vazhdojnë të jenë të mira, ndonëse fotot dhe daljet e përbashkëta publike prej kohësh mungojnë.

‘A të them me kë jam unë’? Bashkëshortja habit Elvis Pupën?

Elvis Pupa ka zhvillaur ditën e sotmë një bisedë shumë të këndshme me bashkëshorten e tij, brenda shtëpisë së BBVIP.   Pasi bashkëshortja i ka dhënë...

Rritja e pagës, furrat në Tiranë njoftojnë rritjen e çmimit të bukës: Na mirkuptoni!

Nga muaji prill është njoftuar rritje e pagës minimale.   Por duket se kostoja do të bjerë sërish tek buka e qytetarëve të kryeqytetit dhe jo...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

(Video) Del telefonata e plotë e Oltës me të shoqin, momenti kur i tha s’ke punë me Luizin

Banorët e Big Brother kanë patur sot mundësinë të...

Edhe Vis Pupa merr telefonatën nga e shoqja: Kupën dua ta çosh në Shkodër

Të martën e kaluar, Arbana Osmani i lajmëroi banorët...

‘A të them me kë jam unë’? Bashkëshortja habit Elvis Pupën?

Elvis Pupa ka zhvillaur ditën e sotmë një bisedë...