Kjo video epike tregon përfundimisht se çfarë i tha Romeo në vesh Donaldit

Takimi i Romeo dhe Donaldit në “Big Brother VIP” ishte një nga më të bukurit dhe me nota humori.

Por, ky takim shkaktoi edhe shumë polemika dhe pikëpyetje pasi në fund Romeo takoi Donaldin dhe i tha diçka në vesh.

I pyetur nga Arbana se çfarë i tha të vëllait, Romeo u shpreh: “I thash jepi gaz”. Por, shumë persona nuk u bindën nga kjo dhe krijuan aludime të ndryshme.

Së fundmi, Romeo ka publikuar një video në Instastory, që me shumë mundësi e ka realizuar gjatë pushimeve në Dubai ose ia ka dërguar ndonjë fans. Një shtetas arab thotë në video: “Jepi gaz Donald. The best!”.

“Edhe ky e ka marrë vesh se çfarë i kam thënë në vesh Donaldit”- ka shkruar me humor krah videos Romeo.

https://www.cdnimpuls.com/video/61d878c7137c7.mp4

Fëmija me sindrοmën Dοwn i dashuruar pas Luizit: “ti nuk më pëlqen se e shan” video

Luizi ka marrë informacionin më të rëndësishëm nga njerëzit më të pafajshëm dhe më të rëndësishëm: një fëmijë me sindrοmën down.   Banorët e Big Brother...

“Bashkë ose asnjëri në finale”! Çfarë po planifikon Luizi për Kiarën?

Luiz Ejlli sërish ka përsëritur faktin që nëse del Kiara Tito nga shtëpia, do dalë edhe ai. Teksa po bisedonin në suitë, këngëtari i...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Fëmija me sindrοmën Dοwn i dashuruar pas Luizit: “ti nuk më pëlqen se e shan” video

Luizi ka marrë informacionin më të rëndësishëm nga njerëzit...

Eni i BBV i jep fund beqarisë me gazetaren e njohur? Dalin fotot nga ceremonia e tyre…

Disa fotografi të publikuara në faqet e tyre zyrtare...

Armando Broja i bën surprizën e bukur Luizit brenda në shtëpinë e BBV (foto)

Tashmë reality show “Big Brother VIP Albania” ka përfshirë...