Kjo video epike tregon përfundimisht se çfarë i tha Romeo në vesh Donaldit

Takimi i Romeo dhe Donaldit në “Big Brother VIP” ishte një nga më të bukurit dhe me nota humori.

Por, ky takim shkaktoi edhe shumë polemika dhe pikëpyetje pasi në fund Romeo takoi Donaldin dhe i tha diçka në vesh.

I pyetur nga Arbana se çfarë i tha të vëllait, Romeo u shpreh: “I thash jepi gaz”. Por, shumë persona nuk u bindën nga kjo dhe krijuan aludime të ndryshme.

Së fundmi, Romeo ka publikuar një video në Instastory, që me shumë mundësi e ka realizuar gjatë pushimeve në Dubai ose ia ka dërguar ndonjë fans. Një shtetas arab thotë në video: “Jepi gaz Donald. The best!”.

“Edhe ky e ka marrë vesh se çfarë i kam thënë në vesh Donaldit”- ka shkruar me humor krah videos Romeo.

https://www.cdnimpuls.com/video/61d878c7137c7.mp4

TE TJERA

spot_img