HYRJELAJMEPOLITIKËBasha sfidon hapur Berishën, zbardhet çfarë ka planifikuar të bëjë nesër në...

Basha sfidon hapur Berishën, zbardhet çfarë ka planifikuar të bëjë nesër në selinë blu ndërkohë që do të zhvillohet protesta kundër tij

Kryedemokrati Lulzim Basha ka vendosur që nesër të sfidojë hapur ish-kryeministrin Sali Berisha, i cili ka organizuar një protestë për largimin e tij nga zyra në selinë e PD-së.

Mësohet se ndërkohë që në orën 12:00 do të fillojë protesta, Basha do të mbledhë në selinë blu kryesinë dhe grupin parlamentar të PD.

Kjo do bëjë dhe ndarjen se kush do të qëndrojë krah Bashës e kush krah Berishës.

TE TJERA

spot_img