HYRJELAJMEAKTUALITETAida Shtino publikon foton nga selia blu që po shpërndahet me shpejtësi...

Aida Shtino publikon foton nga selia blu që po shpërndahet me shpejtësi dhe shpërthen e revoltuar: Ah ç’bëhet për një çik pushtet more aman!

Gazetarja Aida Shtino ka publikuar në rrjetet sociale një fotot nga brenda selisë blu që po qarkullon me shpejtësi. Shtino shkruan me ironi ‘Ah ç’bëhet për një çik pushtet”.

Jo vetëm kaq, por gazetarja ironizon edhe blindimin e dyerve të selisë së PD-së.

Postimi i plotë:

Ah cbehet per nje cike pushtet mor aman…

U ngjiren per hir te demokracise…

Nese kjo presupozon demokracine, lirine e mendimit ska lidhje fare me te, se keta ne fakt nuk po zihen per demokracine , por po zihen kush do kapi kalane

Pu pu lane nam blindo e sulmo….

O cu kenaq Arturo Ui – ja

Zihuni ju zihuni, se ai ferkon duart dhe mire ben. Te na rrojne nderkombetaret se ne e kemi mendjen vetem te zihemi….

Jo krietari e jo ish krietari…keta do ta permbysin Arturo Ui – ne mo….?

U pika mu ne koke…

TE TJERA

spot_img