Aida Shtino publikon foton nga selia blu që po shpërndahet me shpejtësi dhe shpërthen e revoltuar: Ah ç’bëhet për një çik pushtet more aman!

Gazetarja Aida Shtino ka publikuar në rrjetet sociale një fotot nga brenda selisë blu që po qarkullon me shpejtësi. Shtino shkruan me ironi ‘Ah ç’bëhet për një çik pushtet”.

Jo vetëm kaq, por gazetarja ironizon edhe blindimin e dyerve të selisë së PD-së.

Postimi i plotë:

Ah cbehet per nje cike pushtet mor aman…

U ngjiren per hir te demokracise…

Nese kjo presupozon demokracine, lirine e mendimit ska lidhje fare me te, se keta ne fakt nuk po zihen per demokracine , por po zihen kush do kapi kalane

Pu pu lane nam blindo e sulmo….

O cu kenaq Arturo Ui – ja

Zihuni ju zihuni, se ai ferkon duart dhe mire ben. Te na rrojne nderkombetaret se ne e kemi mendjen vetem te zihemi….

Jo krietari e jo ish krietari…keta do ta permbysin Arturo Ui – ne mo….?

U pika mu ne koke…

‘Dua një çun yll, të gjatë dhe brun’! Kiara i bën kërkesë produksionit pasi u bë xheloze për Luizin se iu vardis Keisit

Luizi ka nisur të kalojë kohë me Keisin duke bërë veprime të ndryshme për të bërë xheloze Kiarën.   Teksa po qëndronte me Kiarën, Keisin dhe...

Qëllohen me armë gazetarët e Fiks-it, filmuan gërryerjet e paligjshme në lumin Zezë! Dhunohen dhe mbahen peng për 30 minuta

Emisioni Fiks Fare solli sonte një ngjarje të rëndë që i ka ndodhur grupit të xhirimit të këtij emisioni gjatë filmimeve për gërryerjet e...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME