HYRJELAJMESHOWBIZSi asnjëherë më parë, Stresi ndihmon publikisht Noizyn (Foto)

Si asnjëherë më parë, Stresi ndihmon publikisht Noizyn (Foto)

Prej vitesh, Noizy dhe Stresi kanë qenë armiq të përbetuar. Megjithatë, viti që lamë pas ata duket se gjetën paqen mes tyre.

Kjo paqe ka vijuar edhe në ditët e para të vitit të ri, pasi Stresi ka publikuar një fotografi të profilit të Noizyt në Instagramin e tij, ku ky i fundit promovon një event të rëndësishëm, duke i bërë thirrje të gjithëve të jenë pjesë.

Ndërkohë, Noizy nuk ka nguruar ta ripostojë në profilin e tij.

Fansat e dyshes janë surprizuar pafund dhe kanë nisur të mendojnë se mes tyre në të ardhmen mund të ketë edhe një bashkëpunim.

TE TJERA

spot_img