Konkurrentes bionde në “Love Story” i ka shkuar mendja keq, në mes të emisionit puth në buzë Robert Berishën

Në emisionin “Love Story” së fundmi ishte i ftuar special këngëtari Robert Berisha. Prezenca e tij në studion e emisionit të dashurisë ka nxitur reagime të ndryshme nga pjesëmarrësit dhe konkurrentët.

Një prej tyre, ishte dhe Kleona, e cila që në ardhjen në skenë të këngëtarit të njohur shprehu simpatinë për të. Kjo gjë u komentua edhe nga moderatori i emisionit, Eni Shehu.

Kështu, me lejën e tij, konkurrentja e “Love Story” Kleona u ngrit për të puthur këngëtarin. Roberti e aprovoi dhe i konfirmoi se mund ta puthte ku të donte. Kleona nuk hezitoi ta puthte në buzë.

Eni Shehu: “Shko puthe njëherë të heqësh gjithë merakun. Puthe ku të duash vetëm qetësohu.” Kleona: “Se di a më pranon apo jo.” Robert Berisha: “Ku të duash zemër…”

Rikujtojmë se në emisionin e transmetuar në “TV Klan” kanë ndodhur shpesh herë ngjarje dhe dinamika të ndryshme, dhe së fundmi u përfol për një lidhje jashtë emisionit midis Deas dhe Albionit.

Albioni: E vërteta është që nuk jemi të lidhur jashtë, atë që kemi për të thënë e themi këtu në emision. Nuk jemi të lidhur aspak.

Andi: Nuk është puna tek shqetësimi, ne jemi njerëz të rritur, ne kemi ardhur të njiheni këtu. Daniela me Vilianin duket shumë afër, ashtu si Dea me Albionin. Mua nuk më pëlqen që të vijë e të rri në karrige.

Nuk dua që të hedhim letra në atë kuti, se mund t’i bëjmë dhe gjëra për inat për ndonjë konkurrentët. Por unë them që nëse fronistët dashurohen me një djalë të ikin dhe të vijnë vajza të tjera.

Dea: Unë e respektoj shumë Andin. Unë jam e interesuar që të njoh të gjithë djemtë. Alketa: Nuk duam që të kemi një vendim përjashtues për ndonjërin për ju.

Andi: Ne kur kemi dal, kemi dal grup. Kur dalin vetëm dy persona mund të ketë diçka më shumë. Alketa: Rregulli i parë i këtij emisioni është romancë përpara kamerave.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img