Jul Deda nxjerr foton e Gaz Bardhit që po thyen rrjetin: Nxirre këmbën…!

Aktori i humorit, Julian Deda ka komentuar situatën sot në selinë e PD, ku pas Jorida Tabakut edhe Gazment Bardhi nuk mund të futej dot në PD me dyert e reja të blinduara.

Ky i fundit në një postim në rrjetet sociale, ironizon Bardhin, ndërsa shkruan se dera e PD, njeh vetëm “Lulen”.

“Situata në PD-në e Lul derëblinduarit…!

Gazi: Tak tak…!

Roja: Kush është?

Gazi: Mama dhia!

Roja: Nxirre këmbën…!

Gazi: Ça këmbe thua, jam sek. përgjithshëm.

Roja: Futu nga shtegu i dhisë, këtej hyn vetëm Lulja…!

P.s. Fragmentin e Joridës së shkrete nuk po e shkruaj se ishte tmerr…!”-shkruan Julian Deda.

Luizi rrëqeth me rrëfimin: Situatën më të vështirë në jetë, më ndihmoi ta kaloja deputeti i PS-së, ma zgjati dorën

Luizi i ka treguar Kiarës për një moment kur ka pasur një vështirësi edhe e ka ndihmuar deputeti i PS-së Benet Beci. Këngëtari rrëfen...

Thumbohet nga gazetarja e njohur Arbana: Ma mori vendin e punës me mik

Dasara Karaiskaj ka bërë së fundmi një deklaratë mjaft të fortë për kolegen e saj, Arbana Osmanin.   Karaiskaj u shpreh se 24 vite më parë...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Çfarë nënkuptojnë pikat e bardha në thonj: Sëmundjet dhe…

Ja cilat janë barnat që mund ta shkaktojnë problemin   Njollat...

E habitshme…/ Enkel Demi e thotë troç: Po më çajnë k…

Gazetari dhe shkrimtari i mirënjohur Enkel Demi, i ftuar...

Ilir Shaqiri flet për Luiz Ejllin: Ka qetësinë time dhe batutat e Donaldit dhe duhet ta f…

Ilir Shaqiri ishte i ftuar në emisionin “Më lër...