E papritur/ Konfirmohet romanca e parë jashtë shtëpisë së “Big Brother VIP” (FOTO)

Prej disa javësh dyshohet mbi një lidhje të mundshme mes Kledit dhe Sheilës, jashtë “Big Brother VIP”.

 

Teksa përpara kamerave mund të thuhet se kemi dy çifte, një tjetër shumë i bukur, me gjasë është krijuar jashtë.

 

Ndonëse nuk kanë preferuar të japin shumë detaje këto kohë, një fotografi e postuar para pak minutash duket se i thotë të gjitha.

 

Sheila ka ndarë një imazh në përqafimin e Kledit.

 

Të dy, vetëm, shumë të afërt, duken tipik çift.

 

TE TJERA

spot_img