E papritur/ Konfirmohet romanca e parë jashtë shtëpisë së “Big Brother VIP” (FOTO)

Prej disa javësh dyshohet mbi një lidhje të mundshme mes Kledit dhe Sheilës, jashtë “Big Brother VIP”.

 

Teksa përpara kamerave mund të thuhet se kemi dy çifte, një tjetër shumë i bukur, me gjasë është krijuar jashtë.

 

Ndonëse nuk kanë preferuar të japin shumë detaje këto kohë, një fotografi e postuar para pak minutash duket se i thotë të gjitha.

 

Sheila ka ndarë një imazh në përqafimin e Kledit.

 

Të dy, vetëm, shumë të afërt, duken tipik çift.

 

Ilir Shaqiri thumbon hapur këngëtarin për hyrjen në shtëpinë e “BBVA”: Kur e di çfarë vajze ke…

Balerini dhe ish-fituesi i BBVA 1,Ilir Shaqiri ishte i ftuar tek Ermal Peçi në emisionin e tij “Më prit në fundjavë”.   Përpos planeve për të...

‘Aktron shumë’, Lorenci dhe Elvisi “FLLIQIN” keq Oltën

Lorenci dhe Elvisi biseduan mëngjesin e sotëm për lojën e Oltës deri në këtë pikë. Sipas Lorencit ajo e ka marrë shumë seriozisht lojën...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Fëmija me sindrοmën Dοwn i dashuruar pas Luizit: “ti nuk më pëlqen se e shan” video

Luizi ka marrë informacionin më të rëndësishëm nga njerëzit...

Eni i BBV i jep fund beqarisë me gazetaren e njohur? Dalin fotot nga ceremonia e tyre…

Disa fotografi të publikuara në faqet e tyre zyrtare...

Armando Broja i bën surprizën e bukur Luizit brenda në shtëpinë e BBV (foto)

Tashmë reality show “Big Brother VIP Albania” ka përfshirë...