Çpo ndodh në selinë e PD? Dalin fotot nga “grupi i gatshëm”

Syri TV, ka publikuar një foto, ku pretendohet se janë persona që ruajnë selinë e PD dhe Lulzim Bashën, si një “grup i gatshëm” për çdo skenar.

 

Sipas kësaj media, këto persona janë të armatosur.

 

“Personat që shihni në foto është bërë brenda Partisë Demokratike dhe janë të gjithë të maskuar si dhe të armatosur. Fatkeqësisht PD nuk duket më si kështjellë e lirisë, por si celulë terroriste”.

 

Ditën e shtunë në selinë e PD, do të ketë një protestë, ku është paralajmëruar nxjerrja e Lulzim Bashës nga selia (nëse ai do të jetë aty).

E TRISHTË/ MBIJETESA E 66-VJEÇARIT, MES MBETURINASH POSHTË URËS…

Nga Elvis Hila Kjo kasollë mes mbeturinash poshtë urës mbi lumin Drin në Lezhë është streha e vetme e 66-vjeçarit Ndue Murçaj nga fshati Gryk...

Horoskopi 31 janar 2023, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Dashi   Është koha për të folur me zemër dhe për të komunikuar me dashuri. Marrëdhëniet tuaja me vëllezërit e motrat forcohen dhe kontaktet tuaja me...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Studentja shqiptare e mjekësisë merr pjesë në “Miss Connecticut USA”: Nëse ke vullnet i bën të gjitha

Emanuela Stakaj është studentja e shkencave të bio-mjekësisë që...

Ende ka mbetur kohë, por kush mendoni se e fiton ‘Big Brother’ Olta apo Luizi?

Varianti i parë është që fituesi i këtij edicioni...