Arditi dhe Anila festojnë përvjetorin, e dini sa vite kanë të martuar?

Sot në familjen e producentit të njohur, Ardit Gjebrea është festë. Ai dhe bashkëshortja, Anila kanë përvjetorin e 31-të të martesës.

 

Nuk kishte se si çifti shumë i dashur nga publiku të mos merrnin edhe shumë urime, ku më i spikaturi është ai i të birit Joni.

 

Gjithashtu vetë Anila ka vendosur ta suprizojë bashkëshortin e saj me disa lule që formojnë një zemër dhe çokollata.

 

Anila dhe Arditi janë një nga çiftet e famshëm me dashurinë më të gjatë në showbizin shqiptar.

 

 

TE TJERA

spot_img