HYRJELAJMESHOWBIZKanë punuar bashkë për serialin “H.O.T”, por Klea Huta çudit me deklaratën...

Kanë punuar bashkë për serialin “H.O.T”, por Klea Huta çudit me deklaratën për Ermal Mamaqin

Klea Hutën krahas spektaklit “Këngë Moj” e pamë edhe në serialin “H.O.T”, me producent Ermal Mamaqin, regjisor Bjordi Mezinin dhe aktorë, emra të njohur të kinematografisë dhe ekraneve shqiptare.

Mirëpo, ndjekësit kanë vënë re se Klea dhe Ermali nuk ndiqen në Instagram. E pyetur në një “mini-intervistë” virtuale me ta për arsyen, Klea shkroi:

“Nuk do të thotë që të jesh koleg duhet detyrimisht të ndiqesh në rrjete sociale apo të kesh miqësi.”

Nuk e dimë sesi janë ekzaktësisht raportet mes tyre, apo ka ndonjë hatërmbetje, pasi kjo përgjigje duket se ngre disi pikëpyetje….

Sakaq, ajo ka zbuluar gjithashtu edhe kuriozitete të tjera. Sa i përket fenomenit “Big Brother VIP” ajo ka treguar se i pëlqen shumë Sarah, e cila u eleminua mbrëmjen e djeshme, ndërsa si fitues sheh absolutisht Donaldin.

TE TJERA

spot_img