Banori i ri që hyri në ‘Big Brother VIP’ qenka ish i dashuri i këngëtares së njohur shqiptare

Në spektaklin e mbrëmshëm u bën pjesë e Big Brother VIP edhe pesë banorë të ri. Mbrëmë në shtëpinë e “Big Brother VIP” kanë hyrë pesë banorë të rinj, e që njëri prej tyre është Eltion Merja.

Të cilin publiku e njeh nga formati “Dancing with the Stars”, ku për vite me radhë ka qenë balerin profesionit në këtë format.

Por, Eltioni ka qenë gjithashtu në krye të mediave roze për vite me radhë për lidhjen me këngëtaren e njohur shqiptare, Rovena Dilo., shkruan Gazeta Express.

Dashuri e cila lindi nga spektakli i vallëzimit, ndryshe çifti kanë qenë bashkë për katër vite, ndërsa në vitin 2019 i dhanë fund lidhjes.

Nder banoret e tjere qe hyne mbreme bie ne sy Xheisara, e cilaështë këngëtarja e njohur e cila që në moshë të vogël ajo ka marrë pjesë në festivale të ndryshme për fëmijë, ku është vlerësuar me disa çmime të para.

Xheisara është përfolur shumë edhe për martesën e saj të organizuar në fshehtësi, si dhe për përplasjen me Jonida Maliqin.

TE TJERA

spot_img