HYRJELAJMESHOWBIZOlsa, Arjani dhe Bora janë të tre beqarë, Eni Vasili tregon pse...

Olsa, Arjani dhe Bora janë të tre beqarë, Eni Vasili tregon pse ata nuk e gjejnë dot dashurinë e jetës

Autorja e programit “Për’puthen” ishte e ftuar te emisioni “Open” për të folur për 2021-shin e emisionit si dhe për pritshmëritë e vitit 2022.

Olsa u pyet nga prezantuesja e “Shqipërisë Live” , e cila ndodhej në lidhje të drejtpërdrejtë se është komentuar shumë që ajo si autore, Arjan Konomi si opinionist dhe Bora Zemani janë beqarë.

Erjona: Ka një kuriozitet të madh, keni përputhur dynjanë! Jeni të tre beqarë?! A do të kemi përputhje për ju të 3 këtë 2022?

Olsa: Kam përshtypjen Erjona se ky është mallkimi mund ta quaj, i të gjithë atyre që bëjnë “Për’puthen”. Nuk përputhen vetë derisa të përputhin gjithë dynjanë. Eni Vasili: Epo derisa të rrini gjithë ditën te “Për’puthen” s’keni për tu përputhur.

Nderkohe, Arbana Osmani tregoi për “Open” te Eni Vasili ngjarjet që kanë lënë gjurmë në karrierën e saj profesionale për vitin që lamë pas.E para është mbyllja e programit “Dua të të bëj të lumtur” pas 5 vitesh dhe e dyta eksperienca me Big Brother VIP.

“Në plan profesional kanë qenë dy ngjarje të rëndësishme për mua: mbyllja me sukses e 5 viteve “Dua të të bëj të lumtur” , dhe gjithashtu rifillimi i Big Brother, kësaj herë në edicionin VIP, që është më i shikuari, më i diskutuari dhe komentuari. Është kthyer tashmë në një fenomen social, është bërë pjesë e shoqërisë shqiptare”, tha ajo.

TE TJERA

spot_img