HYRJELAJMESHOWBIZE la Donaldi por ama Bora Zemani lë pas edhe Arbana Osmanin...

E la Donaldi por ama Bora Zemani lë pas edhe Arbana Osmanin për…

Trekëndëshi i krijuar mes Borës, Donaldit dhe Beatrixës, ka bërë bujë të madhe në media. Nga gjithë ky mes, mbështetje të jashtëzakonshme mori Bora.

E tash kur erdhi fundi i vitit, janë hapur sondazhe ku duhet votuar për moderatoren e vitit.

Moderatorja e vitit është shpallur Bora duke lënë pas Arbana Osmanin. Bora nuk ka hezituar ti hedh këto sondazhe në storjet e saj ku ka shkruar: Pa fund e lumtur.

Ajo nga gjithë situata e krijuar ka arritur të fitojë shumë ndjekës në instagram, madje ajo ka marrur mbështetje të jashtëzakonshme edhe nga shumë personazhe publike.

TE TJERA

spot_img