Çfarë i ndodhi? Arbana Osmani del me thirrjen urgjente (Foto)

Edicioni i këtij Big Brotheri VIP ka sjellë shumë reagime, si asnjëherë më parë.

Moderatorja e këtij spektakli Arbana Osmani ka qenë gjithashtu kryefjalë e këtyre muajve të fundit.

Mes emocioneve pozitive dhe vlerësimeve, Arbana është përballur edhe me ‘sulme’ të vogla.

Pak orë më parë, moderatorja ka bërë me dije se i kanë hapur një profil fals me emrin e saj dhe u ka bërë thirrje ndjekësve të saj ti japin report’.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Fëmija me sindrοmën Dοwn i dashuruar pas Luizit: “ti nuk më pëlqen se e shan” video

Luizi ka marrë informacionin më të rëndësishëm nga njerëzit...

Eni i BBV i jep fund beqarisë me gazetaren e njohur? Dalin fotot nga ceremonia e tyre…

Disa fotografi të publikuara në faqet e tyre zyrtare...

Armando Broja i bën surprizën e bukur Luizit brenda në shtëpinë e BBV (foto)

Tashmë reality show “Big Brother VIP Albania” ka përfshirë...