HYRJELAJMESHOWBIZÇfarë i ndodhi? Arbana Osmani del me thirrjen urgjente (Foto)

Çfarë i ndodhi? Arbana Osmani del me thirrjen urgjente (Foto)

Edicioni i këtij Big Brotheri VIP ka sjellë shumë reagime, si asnjëherë më parë.

Moderatorja e këtij spektakli Arbana Osmani ka qenë gjithashtu kryefjalë e këtyre muajve të fundit.

Mes emocioneve pozitive dhe vlerësimeve, Arbana është përballur edhe me ‘sulme’ të vogla.

Pak orë më parë, moderatorja ka bërë me dije se i kanë hapur një profil fals me emrin e saj dhe u ka bërë thirrje ndjekësve të saj ti japin report’.

TE TJERA

spot_img