Pas daljes nga Big Brother VIP, Antonela habit me atë çfarë thotë për Beatrixën

Antonela Berisha ishte së fundmi në një lidhje telefonike nga Dubai për emisionin “Fan Club”, ku foli për banorët e “Big Brother VIP”.

Ajo u ndal te këngëtarja Beatrix Ramosaj, për të cilën tha se është vajzë me zemër të bardhë. Antonela shtoi se i vjen keq që Beatrix paragjykohet aq shumë jashtë.

“Realisht kam zbuluar disa persona që më janë dukur ndryshe nga jashtë dhe ndryshe nga brenda, njëra nga ato është Beatrix që është një vajzë me zemër shumë të bardhë dhe më vjen keq që paragjykohet jashtë”, u shpreh ish-konkurrentja.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Shenjat e Horoskopit që martohen në moshë të re

Ka disa shenja që janë alergjikë ndaj martesës dhe...

“Mami, nuk ia dal dot më me babin”, nëna kujton mes lotësh fjalët e të birit 7-vjeçar

Pas 16 vjetësh martesë, në vitin 2019 Silvana vendos...