HYRJELAJMESHOWBIZNga jakuzi te krevati, Beatriksa dhe Donaldi harrojnë kamerat, ç'ndodhi në suitën...

Nga jakuzi te krevati, Beatriksa dhe Donaldi harrojnë kamerat, ç’ndodhi në suitën luksoze

Donaldi dhe Beatriksa si duket i kanë lënë pas zënkat dhe kanë shijuar pafund qëndrimin në suitë vetëm për vetëm.

Pasi kanë vallëzuar nën ritmet e muzikës romantike me njëri-tjetrin, ku nuk kanë munguar përqafimet dhe puthjet mes tyre, ata janë futur në jakuzzi.

Këngëtarja shkoi e para në suitë për të pritur të dashurin e saj.

TE TJERA

spot_img