Nga jakuzi te krevati, Beatriksa dhe Donaldi harrojnë kamerat, ç’ndodhi në suitën luksoze

Donaldi dhe Beatriksa si duket i kanë lënë pas zënkat dhe kanë shijuar pafund qëndrimin në suitë vetëm për vetëm.

Pasi kanë vallëzuar nën ritmet e muzikës romantike me njëri-tjetrin, ku nuk kanë munguar përqafimet dhe puthjet mes tyre, ata janë futur në jakuzzi.

Këngëtarja shkoi e para në suitë për të pritur të dashurin e saj.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Fëmija me sindrοmën Dοwn i dashuruar pas Luizit: “ti nuk më pëlqen se e shan” video

Luizi ka marrë informacionin më të rëndësishëm nga njerëzit...

Eni i BBV i jep fund beqarisë me gazetaren e njohur? Dalin fotot nga ceremonia e tyre…

Disa fotografi të publikuara në faqet e tyre zyrtare...

Armando Broja i bën surprizën e bukur Luizit brenda në shtëpinë e BBV (foto)

Tashmë reality show “Big Brother VIP Albania” ka përfshirë...