HYRJELAJMESHOWBIZ“Le ta nisim vitin pa gënjeshtra”! Ish-fituesi i Big Brother nxjerr bllof...

“Le ta nisim vitin pa gënjeshtra”! Ish-fituesi i Big Brother nxjerr bllof produksionin, ja detaji që na shpëtoi nga nata e mbrëmshme (foto)

Fituesi i edicionit të 6-të të Big Brother, Anaid Kaloti ka komentuar shpesh reality-shown BBV, për lojën e konkurrentëve apo situatat e ndodhura.

Madje ai ka folur shpesh edhe për produksionin dhe rasti i fundit është dalja nga loja e Big Mamës, ku ai postoi në Instagramin e tij bisedën me një tjetër ish-konkurrent Vesel Kurtishaj, në të cilën thuhej se dalja e saj ishte e planifikuar.

Së fundmi ai ka postuar një tjetër story në Instagramin e tij që lidhet pikërisht me natën e mbrëmshme të Big Brother.

“Le ta nisim vitin pa gënjeshtra”, ka shkruar ai, duke iu referuar klipit që u shfaq në nisje të programit, ku banorët panë klikimet e videove në kanalet zyrtare të Big Brother.

Anaidi ka postuar një foto të videos së publikuar në kanalin zyrtar në “YouTube” të Big Brother Vip, ku është fragmenti i puthjes mes Donaldit dhe Beatrix.

Aty vihet re se videoja ka në total 495,950 shikime, ndryshe nga çfarë iu transmetua banorëve mbrëmë ku dukej që videoja kishte 1.216.606 shikime.

TE TJERA

spot_img