Kush janë 7 VIP-at shqiptarë që do të bëhen prindër në vitin 2022

Disa nga VIP-at shqiptarë mezi po e presin vitin 2022 sepse jeta e tyre do të bekohet me një fëmijë.

VIP-ave që presin të bëhen prindër për herë të parë/dytë vitin e ardhshëm:

1. Genta Ismajli dhe Usta do të bëhen prindër për herë të parë. Këngëtarja është në pritje të dy binjakëve, një djalë dhe një vajzë, të cilët do vijnë në jetë përgjatë vitit 2022.

2. MC Kresha do të bëhet baba për herë të dytë. Bashkëshortja e tij, Erzina është në pritje të një djali. Dyshja janë prindër dhe të një vajzë të quajtur Iza.

3. Shpat Kasapi dhe bashkëshortja e tij Selvija do të bëhen së shpejti prindër për herë të parë. Selvija është në pritje të një djali.

4. Zaimina Vasjari do të bëhet nënë për herë të dytë. Këngëtarja po pret një vogëlush dhe Khloe do të bëhet me një vëlla.

5. Gresa Behluli është në pritje për t’u bërë nënë për herë të parë. Bebushi do të vijë në jetë në vitin 2022. Këngëtarja do të bëhet me djalë.

6. Çarti Çartani do të bëhet baba për herë të parë. Duke qenë se reperi është shumë i rezervuar, ende nuk dihet gjinia e bebit dhe as identiteti i partneres.

7. Dj Sardi dhe partnerja e tij Jonisa do të bëhen gjithashtu prindër për herë të parë. Gjinia e bebushit që po pret Jonisa nuk është zbuluar ende.

TE TJERA

spot_img