‘Palestër nuk bëj, por mëngjesin e nis me…’, Marina Vjollca i çudit të gjithë me sekretin e saj

Marina Vjollca u shfaq në kopertinën e ‘Revistawho’ ku rrëfeu gjithçka për veten, Getoatin dhe biznesin e ri.

“Përgjigjja ime mbase do të duket shumë klishe, sepse nuk kam një regjim strikt. Palestër nuk bëj.

Mendoj se ushqehem shëndetshem dhe ëmbëlsirat nuk i kam të preferuara, përveç bukës me çokokrem në mëngjes”, rrëfeu ajo.

Me pak fjalë bëni ça bëni, mëngjesin niseni me çokokrem.Po sekretin e fizikut të saj? Nuk mund të mos fliste dhe për këtë temë, ama përgjigja na surprizoi shumë.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img