Monika Kryemadhi iu uron shqiptarëve Vitin e Ri me një foto familjare: Me nisjen e këtij kapitulli të ri ju urojmë mbarësi, shëndet dritë dhe shpresë

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, iu ka uruar shqiptarëve përmes një mesazhi gëzuar Vitin e Ri 2022.

Kryemadhi ka shpërndarë një foto familjare ku shfaqet Ilir Meta dhe tre fëmijët.

Në mesazhin e saj kryetarja e LSI uron për mbarësi, shëndet, si dhe dritë e shpresë për të ardhmen.

MESAZHI

Me nisjen e këtij kapitulli të ri, ju urojmë mbarësi, shëndet, dritë dhe shpresë për atë çfarë na rezervon e ardhmja. Nga familja jonë, me dashuri, gëzuar vitin e ri 2022!

TE TJERA

spot_img