HYRJELAJMESHOWBIZIliri takohet me vajzen pas 3 muajsh! Emocione dhe lot, i kerkon...

Iliri takohet me vajzen pas 3 muajsh! Emocione dhe lot, i kerkon te mesoj shqip

Mbremjen e sotme Iliri ka marre nje mesazh nga vajza e tij teksa i uronte festat dhe u tregonte sa e donte.

Por teksa ka dale nga dhoma e rrefimit ka degjuar nje ze qe e therriste “papa” ai k shkuar menjehere ne oborr ku eshte takuar me Ilirin dhe i ka kenduar kengen e Jovanotte “A te”.

Banoret jane perlotur te gjithe dhe ka patur shume emocione te medha!

“Mos e lere pergjysem vazhdo”- i ka thene vajza.

Gjithashtu Iliri i ka kerkuar qe ajo te mesoje shqip kur ai te kthehet!

TE TJERA

spot_img