Iliri bëri paqe me të gjithë “armiqtë” për Vitin e Ri: Enxhelit i tha je e zgjuar, Donaldin e ftoi t’i ulej afër

Banorët e kanë kaluar shumë qetë darkën e Vitit të Ri. Asnjë zënkë nga ato të zakonshmet. Iliri është përpjekur dhe ka sheshuar edhe tensionet me Einxhel dhe Donaldin.

Iliri e ka komplimentuar Einxhelin duke i thënë se ajo është një vajzë shumë inteligjente.

“Ti je shumë person inteligjent, ma beso, përndryshe unë me ty do të sillesha si me disa persona të tjerë këtu brenda.Unë jam marrë me ty sepse e di se ti vlen”, tha Iliri.

“Shumë faleminderit, e vlerësoj vërtet këtë gjë, sikur të mos e ngatërroja zgjuarsinë me emocionin do ishte më mirë”, i tha Einxhel.

Ai gjithashtu thirri dhe Donaldin t’i ulej afër dhe Donaldi iu afrua shumë miqësisht. Shikoni momentin kur të dy ulen afër njëri tjetrit me shumë reapekt reciprok.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME