Emocione të forta për Monikën, ja çfarë i bëri Arbana nënës së saj…

Monika Lubonja ka folur shpesh për të ëmën gjatë qëndrimit në “Big Brother VIP”.

Veçanërisht dje, në natën e ndërrimit të viteve, ajo ka ndjerë më shumë mungesën, por edhe merakun për të, që mund të ishte duke e kaluar vetëm.

Por, sot, aktorja mori një surprizë shumë të veçantë.

Nga Dhoma e Rrëfimit, ajo pa një video, ku Arbana Osmani kishte shkuar në shtëpinë e nënës së saj, për t’i çuar kulaçin dhe gjelin e Vitit të Ri, gatimet tradicionale, që në fakt moderatorja e ka kthyer në “traditë” çdo fundvit.

Teksa shihte videon, Monika u përlot, e emocionuar pa fund.

“Je mbretëreshë e zemrës time”, tha ajo referuar të ëmës, nga e cila mori një letër, me fjalët më të ngrohta, dhe kurajon që ajo kishte nevojë.

/News31

E tregoi finalen e ‘Big Brother’ Arbana, por ja çfarë po ndodh jashtë për Luizin

Mesa duket konkurrenti i Big Brother Vip, Luiz Ejlli është “halli” më i madh i qytetarëve të vendit tonë.   Këtë e tregojnë pamjet më poshtë,...

Ilir Shaqiri flet për Luiz Ejllin: Ka qetësinë time dhe batutat e Donaldit dhe duhet ta f…

Ilir Shaqiri ishte i ftuar në emisionin “Më lër të flas”, me Donald dhe Romeo Veshaj, në episodin e parë të sezonit të dytë....

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Çfarë nënkuptojnë pikat e bardha në thonj: Sëmundjet dhe…

Ja cilat janë barnat që mund ta shkaktojnë problemin   Njollat...

E habitshme…/ Enkel Demi e thotë troç: Po më çajnë k…

Gazetari dhe shkrimtari i mirënjohur Enkel Demi, i ftuar...

Ilir Shaqiri flet për Luiz Ejllin: Ka qetësinë time dhe batutat e Donaldit dhe duhet ta f…

Ilir Shaqiri ishte i ftuar në emisionin “Më lër...