HYRJELAJMESHOWBIZBora hoqi Donaldin dhe atë nga Instagrami, vjen direkt reagimi i Romeos:...

Bora hoqi Donaldin dhe atë nga Instagrami, vjen direkt reagimi i Romeos: Na plasi tr**i (video)

Bora sot i ka hequr nga lista e ndjekësve ish-partnerin e saj Donald Veshajt, binjakun e tij Romeon Veshajn dhe partneren aktuale të Donaldit, këngëtaren Beatrix Ramosaj.

Romeo ka reaguar për herë të parë pas këtij veprimi, i cili ka pushtuar rrjetin. Ai ka hedhur një pjesë humori nga Albano Bogdo i cili thotë: Uoo na plasi tr**i, nuk i intereson askujt.

U bë repost edhe nga Donaldi, Instagram-in e të cilit e menaxhon vetë Romeo dhe që kur ka hyrë Donaldi në ‘BBV’, Romeo ka qenë shumë aktiv me postime në rrjetet sociale.

Bora dhe Donaldi shkëmbyen puthje kur moderatorja u fut në shtëpinë e Big Brother Vip. Ai madje u kujdes që përvjetorin e lidhjes së tyre t’i dërgonte Borës nëpërmjet produksionit varësen e tij, të cilën Bora e mbajti.

Dalja e Semit nga shtëpia e “Big Brother VIP” është komentuar si “lirshmëri” për Donaldin për të flirtuar me Beatrix.Kjo pasi gjatë qëndrimit të saj në shtëpi, Semi i përmendte konkurrentit vazhdimisht Borën, megjithëse ai kishte kërkuar të mos e bënte diçka të tillë.

Madje, situata arriti në atë pikë sa Donaldi u shpreh se ndihet single për sa kohë nuk ka vendosur diçka konkrete me Borën, madje është konfuz për situatën mes tyre. Tashmë ai është me Beatrix.

https://iconstyle.al/wp-content/uploads/2021/12/video-1640973243.mp4?_=1

TE TJERA

spot_img