Bora hoqi Donaldin dhe atë nga Instagrami, vjen direkt reagimi i Romeos: Na plasi tr**i (video)

Bora sot i ka hequr nga lista e ndjekësve ish-partnerin e saj Donald Veshajt, binjakun e tij Romeon Veshajn dhe partneren aktuale të Donaldit, këngëtaren Beatrix Ramosaj.

Romeo ka reaguar për herë të parë pas këtij veprimi, i cili ka pushtuar rrjetin. Ai ka hedhur një pjesë humori nga Albano Bogdo i cili thotë: Uoo na plasi tr**i, nuk i intereson askujt.

U bë repost edhe nga Donaldi, Instagram-in e të cilit e menaxhon vetë Romeo dhe që kur ka hyrë Donaldi në ‘BBV’, Romeo ka qenë shumë aktiv me postime në rrjetet sociale.

Bora dhe Donaldi shkëmbyen puthje kur moderatorja u fut në shtëpinë e Big Brother Vip. Ai madje u kujdes që përvjetorin e lidhjes së tyre t’i dërgonte Borës nëpërmjet produksionit varësen e tij, të cilën Bora e mbajti.

Dalja e Semit nga shtëpia e “Big Brother VIP” është komentuar si “lirshmëri” për Donaldin për të flirtuar me Beatrix.Kjo pasi gjatë qëndrimit të saj në shtëpi, Semi i përmendte konkurrentit vazhdimisht Borën, megjithëse ai kishte kërkuar të mos e bënte diçka të tillë.

Madje, situata arriti në atë pikë sa Donaldi u shpreh se ndihet single për sa kohë nuk ka vendosur diçka konkrete me Borën, madje është konfuz për situatën mes tyre. Tashmë ai është me Beatrix.

https://iconstyle.al/wp-content/uploads/2021/12/video-1640973243.mp4?_=1

Ndodhitë me Amosin/ Babai i nis letër Dea Mishel me lot në sy: Ai më ka…

Dea Mishel u surprizua nga babai i saj me një letër.   Dea: Jam njeriu më me fat në botë për familjen që kam. Nuk jam...

VIDEO/ Puthje në buzë mes dy banoreve në Big Brother, ndizet rrjeti

Pas rikthimit në shtëpinë e Big Brother të Gresës, ka ndodhur edhe puthja e parë ndërmjet dy banoreve.   Nga emocionet teksa shkoi për ta pritur,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

VIDEO/ Puthje në buzë mes dy banoreve në Big Brother, ndizet rrjeti

Pas rikthimit në shtëpinë e Big Brother të Gresës,...

Dhëndri kapet mat në ditën e dasmës duke parë ndeshjen e skuadrës së preferuar

Kjo do të thotë të jesh besnik ndaj ekipit...

E do Amosin? Dea Mishel: E kuptova kur më puthi që ai s’më pëlqen…

Marrëdhënia e komplikuar mes Deas dhe Amosit ka konfuzuar...