HYRJELAJMESHOWBIZArbana dhe ‘BBV’ “injorojnë” fare Bora Zemanin

Arbana dhe ‘BBV’ “injorojnë” fare Bora Zemanin

Big Brother Vip gjatë mbrëmjes së sotme është duke u transmetuar ‘live’. Thuhet se do të jetë një maratonë e gjatë, ku do të ketë emocione të shumta për shkak të surprizave.

Në fillim prezantuesja, Arbana Osmani ka njoftuar banorët se do të ketë klipe të shumta që do të transmetohen. Një herë u publikuan videot që kanë marrë milionë klikime në YouTube.

Pas kësaj, u shfaqën momente të dashura mes banorëve, përqafime dhe puthje pos në asnjërën prej tyre nuk u shfaq Bora Zemani.

Moderatorja kishte hyrë për të surprizuar shoqen e saj, Semin, derisa shkëmbeu puthjen e famshme me Donaldin dhe ai moment ka qene me i klikuarid eri tani ne ‘BBV’, por sot u anashkalua.

Nderkohe ,në shtëpinë e Big Brother Vip kanë arritu tre zarfa, një i kuq i zi dhe i bardh. Të tre ishin suprizë për banorët të cilët i dëgjuan këto për herë të parë.

Zarfi zi kishte në përmbajte shtyerjen e finales nga 14 janar me 18 shkurt. Zarfi i kuq -10 mije euro per cdo finalist, si dhe zarfi i bardh biletat e kthimit.

TE TJERA

spot_img