Pamjet që po “thyejnë” rrjetin/ Hajdutët po i grabisnin shtëpinë, gazetari e merr vesh në transmetim ‘live’

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Argjentinë.

Protagonist është një gazetar televiziv, të cilit i është dashur të ndërpresë transmetimin, pasi mësoi se po i vidhnin shtëpinë teksa ishtë në lidhje direkte.

Alejandro Pueblas duhej të informonte moderatorin në studio që duhet të largohej.

Shikuesit panë gazetarin e shqetësuar duke u thënë atyre në studio se do t’i duhej të hiqte mikrofonin dhe të nxitonte të kthehej në shtëpi.

Alejandro, i cili punon për kanalin e lajmeve Cronica HD dhe po raportonte drejtpërdrejt nga Florencia Varela, tha: “Sapo më njoftuan se kanë hyrë në shtëpinë time. Më falni, por duhet të iki.

Kam njerëz brenda në shtëpi dhe s’mund t’i le vetëm,” tha gazetari.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

(Video) Del telefonata e plotë e Oltës me të shoqin, momenti kur i tha s’ke punë me Luizin

Banorët e Big Brother kanë patur sot mundësinë të...

Edhe Vis Pupa merr telefonatën nga e shoqja: Kupën dua ta çosh në Shkodër

Të martën e kaluar, Arbana Osmani i lajmëroi banorët...

‘A të them me kë jam unë’? Bashkëshortja habit Elvis Pupën?

Elvis Pupa ka zhvillaur ditën e sotmë një bisedë...